Unia Europejska

Rekrutacja na studia podyplomowe 2019/20

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

Aktualności

Rekrutacja

Rejestracja na studia podyplomowe dla pracowników UW

| Izabela Adaszewska

II tura rekrutacji 

Harmonogram

  • 05.02-12.02.2020 - rejestracja w IRK

  • 13, 14, 17.02.2020 do godz. 12:00 - składanie dokumentów 

 

W przypadku problemów z zalogowaniem się do systemu przez konto CAS, zwracamy się o utworzenie konta w systemie IRK używając adresu e-mail (najlepiej służbowego). Następnie należy przejść do strony "Moje konto" (link u góry strony). Tam znajduje się sekcja "Metody logowania", w której należy kliknąć w odnośnik "połącz" obok ikony CAS. Zostaną Państwo przekierowani na stronę CAS, gdzie wpisują Państwo PESEL i hasło, a po powrocie do IRK konta będą już połączone.

 

Rekrutacja na studia podyplomowe w roku akademickim 2019

| Izabela Adaszewska

Zapraszamy na Dni Otwarte UW - 27 kwietnia 2019 r. 

 

Rekrutacją są objęte wszystkie studia podyplomowe oferowane przez jednostki Unwersytetu Warszawskiego w roku akademickim 2019/2020. Tury rekrutacji na poszczególne studia mogą się odbywać w różnych terminach. Proszę zwrócić na to uwagę. Także różne mogą być wymagane dokumenty.

Studia będą dodawane do rekrutacji sukcesywnie.

                                                                                                                                                                

Spotkanie informacyjne na studiach Executive MBA

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w kolejnej edycji Programu Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim zapraszamy na SESJĘ INFORMACYJNĄ, która odbędzie się 25 kwietnia o godzinie 18:00 na Nowym Świecie 4. Szczegóły tutaj: [LINK]